Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 Шелевицький Юрій Володимирович
Народився :1970-10-03
Місце народження: с. Бальзатове Рівненського району Рівненської області
Біографія.

Член Національної Спілки художників України (2008).
 
Народився на Рівненщині. Живе і працює на Закарпатті. У 1995 році закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва, а в 2011 році Закарпатський художній інститут. Працює викладачем Закарпатської академії мистецтв.
 
У творчому доробку митця здебільшого живопис та графіка. Він експериментує із різними матеріалами – пастель, акрил, темпера, олівець. Художник активно цікавиться етнографією Карпатського регіону. Однак, роботи майстра – не копіювання якихось елементів побуту чи народних традицій, а пошук власних творчих рішень, експериментальне поєднання кольорів.
 
Із 1998 року учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок, а також пленерів, трієнале живопису (Мукачево, Ясіня, Ужгород, Київ, Немирів, а також закордонних – у Румунії, Словаччині та Угорщині). У 2010 році мав персональні виставки у Мукачеві та Ужгороді.
Твори митця зберігаються у музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Кобринського (Коломия), Закарпатському обласному художньому музеї імені Бокшая (Ужгород), Музеї сучасного мистецтва України (Київ) та у приватних зібраннях.
 
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]
Додому
60 x 60
оргаліт, акрил
Мийниці килимів

оргаліт, акрил
Свідки історії
Храм
60 x 80
Спомин про Відень
60 x 50

Новини

2023-09-21

26 вересня, о 17:00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка відбудеться презентація нових книжок Дмитра Кременя та видань про Шевченківського лауреата. 70-річчя від дня народження відомого поета, публіциста, перекладача, який сформувався як особистість на Закарпатті, а прожив більшу частину життя у Миколаєві, відзначається на державному рівні. У ювілейний рік вийшло шість різнопланових видань, які й будуть представлені в Ужгороді.
Під час вечора заплановане і відкриття виставки картин Дмитра Кременя, які він малював в ужгородський період життя у мистецькій студії Золтана Баконія.

2023-09-11

Шановні користувачі, на вас чекають новинки у Відділі художньої літератури.

2023-09-06

8 вересня виповнюється 125 років від дня народження видатної української акторки Наталії Ужвій. З цієї нагоди пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Життя сповнене драми".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день