Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 Шелевицький Юрій Володимирович
Народився :1970-10-03
Місце народження: с. Бальзатове Рівненського району Рівненської області
Біографія.

Член Національної Спілки художників України (2008).
 
Народився на Рівненщині. Живе і працює на Закарпатті. У 1995 році закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва, а в 2011 році Закарпатський художній інститут. Працює викладачем Закарпатської академії мистецтв.
 
У творчому доробку митця здебільшого живопис та графіка. Він експериментує із різними матеріалами – пастель, акрил, темпера, олівець. Художник активно цікавиться етнографією Карпатського регіону. Однак, роботи майстра – не копіювання якихось елементів побуту чи народних традицій, а пошук власних творчих рішень, експериментальне поєднання кольорів.
 
Із 1998 року учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок, а також пленерів, трієнале живопису (Мукачево, Ясіня, Ужгород, Київ, Немирів, а також закордонних – у Румунії, Словаччині та Угорщині). У 2010 році мав персональні виставки у Мукачеві та Ужгороді.
Твори митця зберігаються у музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Кобринського (Коломия), Закарпатському обласному художньому музеї імені Бокшая (Ужгород), Музеї сучасного мистецтва України (Київ) та у приватних зібраннях.
 
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]
Додому
60 x 60
оргаліт, акрил
Мийниці килимів

оргаліт, акрил
Свідки історії
Храм
60 x 80
Спомин про Відень
60 x 50

Новини

2024-07-16

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу художньої літератури.

2024-07-11

15 липня святкує своє 85-річчя поет, перекладач, сценарист, член Спілки письменників України – Павло Михайлович Мовчан. З цієї нагоди пропонує вашій увазі віртуальну виставку „Глибини Слова і велич Чину”.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день