Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 Сіма-Павлишин Наталія Юріївна
Народився :1954-07-27
Місце народження: с. Дзвінкове Берегівського району Закарпатської області
Біографія.

Заслужений художник України. Член Національної Спілки художників України з 1993 року.
 
У 1976 році закінчила відділення художньої кераміки Ужгородського училища прикладного мистецтва.
Активна учасниця обласних, всеукраїнських і закордонних художніх виставок, міжнародних пленерів. Провела більше десяти персональних експозицій в Україні та Словаччині.
 
Працює в техніках олійного живопису, акрилу та пастелі. Своєю творчістю художниця постійно розширює і поглиблює свій спосіб транслювання дійсності. Додаються нові сюжети, акценти й нюанси, а визначає цей спосіб легка всеохоплююча святковість, що робить граційною та невимушеною красу зображеного світу. Повторювані варіанти краси можуть спровокувати падіння інтересу до творів, однак талант художниці передбачає несподіванки і закладає у кожен твір елемент неочікуваного відкриття – якоїсь ледь вловимої інтонації чи ностальгійної нотки. 
Твори художниці зберігаються у музейних і приватних колекціях України, Словаччини, Угорщини, Чехії, Франції, Німеччини, Італії, Голландії, США та інших країн.
 
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]
Осіння пора
Скоро весна

Новини

2023-09-21

26 вересня, о 17:00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка відбудеться презентація нових книжок Дмитра Кременя та видань про Шевченківського лауреата. 70-річчя від дня народження відомого поета, публіциста, перекладача, який сформувався як особистість на Закарпатті, а прожив більшу частину життя у Миколаєві, відзначається на державному рівні. У ювілейний рік вийшло шість різнопланових видань, які й будуть представлені в Ужгороді.
Під час вечора заплановане і відкриття виставки картин Дмитра Кременя, які він малював в ужгородський період життя у мистецькій студії Золтана Баконія.

2023-09-11

Шановні користувачі, на вас чекають новинки у Відділі художньої літератури.

2023-09-06

8 вересня виповнюється 125 років від дня народження видатної української акторки Наталії Ужвій. З цієї нагоди пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Життя сповнене драми".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день