Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 Тиводар Артур
Народився :1963-12-01
Місце народження: с. Тересва Тячівського району Закарпатської області
Біографія.

Проживає в місті Ужгороді.
Любов до рідної природи і спілкування з заслуженим художником України Іваном Шутєвим перетворили захоплення живописом у зміст його життя.
З 1990 року Артур Тиводар – вільний художник.
 
Артур Тиводар не вчився на художника, не колекціонує звання і регалії та не входить до жодної творчої спілки. Працює в різних напрямках і з різноманітними матеріалами. За допомогою шкіри і каменів-самоцвітів ужгородець Артур Тиводар розкриває життєві мудрості й свою власну філософію. Шкіра у картинах митця оживає: переливається і майорить фарбами. Оповідуючи історії з Біблії та Корану, виводячи прості життєві та високі філософські істини, влучно потрапляє у головну ціль – зачаровує кожного глядача.
Художник успішно опанував різні  техніки та жанри образотворчого мистецтва. В його доробку є класичні живописні полотна, канонічний іконопис темперою на дерев’яній основі, але головною родзинкою його творчості  є роботи з натуральних шкіри та каміння, коштовного та напівкоштовного. Вони вважаються творчою візитівкою митця.
Як відзначають мистецтвознавці, Артур Тиводар – художник, який не просто прагне відобразити життя через своє світобачення, а й долучити до цього дійства глядача, змушує його замислитися. Це художник-філософ, який прагне зрозуміти сутність речей, світу, проблеми вічності.
 
Автор більш ніж двох десятків персональних виставок в Ужгороді, Вінниці, Ялті, Одесі, Рівному (з 1992 року). Учасник колективних виставок у різних містах України, в Німеччині. 
Роботи митця знаходяться у багатьох приватних колекціях в Україні та за кордоном. 
 
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]
Видіння відлюдника
Перший сніг
Подорож шамана
Пробудження
Різдво Христове
Сад каміння
Се — людина
Спозаранку

Новини

2024-06-19

Її називають авторкою оптимістичної прози. Однак Галина Вдовиченко — оптиміст не тільки на книжкових сторінках, а й на сторінках свого життя. 21 червня Галина Вдовиченко святкує своє 65-річчя  і з цієї нагоди пропонуємо вам віртуальну виставку „Життя сильніше за правила”.

2024-06-04

Шановні користувачі, пропонуємо вашій увазі нові надходження до Відділу художньої літератури.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день