Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Микола Михайлович Боклажук

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Микола Михайлович Боклажук

14.12.1980 - 14.07.2023

Звання, посада: Солдат Збройних сил України.
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Боклажук Микола Михайлович мешканець селища Ясіня Рахівського району Закарпатської області. Під час повномасштабного російського вторгнення воював за рідну країну в лавах Збройних сил України. Солдат Микола Боклажук служив старшим водієм військової частини А4667. 
Загинув 14 липня 2023 року під час виконання бойового завдання. Тривалий час захисник вважався безвісті зниклим. Факт загибелі військовослужбовця офіційно підтверджено.
31 липня 2024 року у Ясінянській громаді зустрічали траурний кортеж з тілом полеглого на війні з московськими окупантами Захисника. Прощання із захисником розпочалося у селищі Ясіня біля будинку, де проживав Микола Боклажук із сімʼєю.
Похований Герой Боклажук Микола Михайлович 2 серпня 2024 року з усіма військовими почестями в селі Кваси, де народився військовий.
Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

На Рахівщину надійшла сумна звістка [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://ounb.uz.ua/go/Je. – Назва з екрана.
Закарпаття втратило ще одного Героя [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://ounb.uz.ua/go/Jf. – Назва з екрана.
У Ясіні на Рахівщині зустріли кортеж з тілом полеглого ще рік тому Героя Миколи Боклажука [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://ounb.uz.ua/go/Jd. – Назва з екрана.
На Закарпатті попрощалися із полеглим захисником Миколою Боклажуком [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://ounb.uz.ua/go/Jg. – Назва з екрана.

 
Підготувала М. Бадида.

Новини

2026-03-05
11 березня о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться зустріч-розмова з військовослужбовцем ЗСУ Іваном Цапом. Це буде щира й жива розмова про досвід служби, про силу триматися, про цінності, які змінюються у складні часи, та про те, що допомагає залишатися людиною попри випробування. Без пафосу — про важливе.
2026-03-05
Запрошуємо на особливу літературну подію — зустріч із авторкою книги Наталією Дурундою та презентацію її нової книги “Як згаснуть зорі”. Під час зустрічі ви матимете нагоду почути про історію створення книги, дізнатися про головні сенси та ідеї твору, поставити запитання авторці, отримати автограф та зробити пам’ятне фото.
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день