Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Кирило Олександрович Бабенцов

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Кирило Олександрович Бабенцов

18.12.1991 – 06.03.2022

Позивний, псевдонім: Кобра
Звання, посада: Командир бойової групи «Карпатська Січ»
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Народився 18 грудня 1991 року в Одеській області. Проживав у Києві, а останні кілька років – в Ужгороді. Позивний «Кобра».

В 2014 році коли росія напала на Україну, долучився до антитерористичної операції, де відважно боронив рідну країну. Під час бою за Луганський аеропорт він був поранений.

Легенда українського «правого руху», лицар хрестоносця 21-го століття, командир першої бойової групи «Карпатської Січі». 25 лютого вирушив на фронт разом з іншими бійцями, приїхав до Києва, щоб захищати столицю та околиці.

Загинув 6 березня 2022 року в бою за Ірпінь.

6 квітня 2022 року відбулось прощання підрозділу з християнином, лицарем духу і меча, командиром групи. 7 квітня захоронений на Лісовому кладовищі м. Київ.

Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

Відбулося прощання з командиром бойової групи «Карпатська Січ» Кирилом «Коброю» Бабенцовим [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/40q324b. – Назва з екрана.

Вони віддали своє життя за нашу свободу: закарпатці, які загинули на війні з росією [Електронний ресурс] : [в т. ч. про К. Бабенцова]. – Режим доступу : https://bit.ly/3I82xV9. – Назва з екрана.

Кирило Бабенцов про праві ідеї [Електронний ресурс] : [розповів про те, хто такі укр. націоналісти від правового активіста в ефірі програми «Молодь плюс»]. – Режим доступу : https://bit.ly/3JviiXn. – Назва з екрана.

Командир бойової групи «Карпатської Січі» загинув у боях за Україну [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3VlY6L5. – Назва з екрана.

При обороні Києва загинув командир бойової групи «Карпатської Січі» Кирило Бабенцов [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3wLys7s. – Назва з екрана.

Сьогодні при обороні Києва загинув командир бойової групи «Карпатської Січі» Кирило Бабенцов [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3EzR1k9. – Назва з екрана.

«У Бога немає мертвих: в  боях за Ірпінь загинув християнин Кирило Бабенцов [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3yAspni. – Назва з екрана.

У Києві попрощалися з командиром бойової групи «Карпатської Січі» Кирилом Бабенцовим [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3HPSjIM. – Назва з екрана.

Фещенко, Вадим. Кирило Бабенцов (Кобра) був лицарем і помер як лицар [Електронний ресурс] : [розповідь бійця 241 бригади ТРО про загиблого друга, командира «Карпатської Січі»] / В. Фещенко. – Режим доступу : https://bit.ly/3Ymdw2J. – Назва з екрана.

Підготувала Олександра Шмайда

Новини

2023-05-27

До вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день