Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Микола Іванович Олос

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Микола Іванович Олос

03.03.1984 – 26.07.2023

Звання, посада: Головний сержант, 33-я окрема механізована бригада Збройних Сил України.
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Олос Микола Іванович уродженець села Керецьки Хустського району Закарпатської області. Військовослужбовець захищав Україну від російських загарбників у лавах 33-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Був головним сержантом механізованого взводу.
Загинув Микола Олос 26 липня 2023 року на Запорізькому напрямку.
Похований Герой Олос Микола Іванович 4 січня 2024 року з усіма військовими почестями в місті Свалява.

Вшанування пам'яті:

18 жовтня 2024 року в Керецьківському ліцеї урочисто відкрили памʼятну дошку загиблому військовому Миколі Олосу.

Джерельні приписи:

У війні за Україну загинув воїн зі Сваляви Микола Олос [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/jwvqt. – Назва з екрана.
На війні загинув закарпатець Микола Олос [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://tinyurl.com/6krhr7tt. – Назва з екрана.
У Сваляві в останню путь проведуть полеглого військового [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://tinyurl.com/3r9ykrv8. – Назва з екрана.
У Керецьках урочисто відкриють меморіальні дошки полеглим воїнам Миколі Олосу та Михайлу Гецку [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://tinyurl.com/y3f3cb46. – Назва з екрана.

Підготувала М. Бадида.

Новини

2026-03-05
11 березня о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться зустріч-розмова з військовослужбовцем ЗСУ Іваном Цапом. Це буде щира й жива розмова про досвід служби, про силу триматися, про цінності, які змінюються у складні часи, та про те, що допомагає залишатися людиною попри випробування. Без пафосу — про важливе.
2026-03-05
Запрошуємо на особливу літературну подію — зустріч із авторкою книги Наталією Дурундою та презентацію її нової книги “Як згаснуть зорі”. Під час зустрічі ви матимете нагоду почути про історію створення книги, дізнатися про головні сенси та ідеї твору, поставити запитання авторці, отримати автограф та зробити пам’ятне фото.
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день