Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Віталій Степанович Щубелко

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Віталій Степанович Щубелко

12.05.1977 – 31.08.2025

Звання, посада: Солдат, інспектор прикордонної служби 2 категорії, Державна прикордонна служба України.
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Віталій Степанович Щубелко уродженець села Подобовець Хустського району Закарпатської області. Після закінчення школи здобув фах електрозварювальника. Після повномасштабного вторгнення  Щубелко Віталій  був призван на військову службу за мобілізацією, після підготовки направлений для проходження служби до 11 прикордонного загону. З перших днів у строю Віталій відзначався мужністю та відданістю, разом з побратимами він самовіддано боронив країну від російських окупантів.
Загинув солдат Віталій Щубелка, інспектор прикордонної служби 2 категорії, військовослужбовець 2382 війської частини, 31 липня 2025 року в районі населеного пункту Клюси Чернігівської області під час виконання бойового завдання.
Похований Герой Щубелко Віталій Степанович 6 вересня 2025 року з усіма військовими почестями у селі Ляхівці Ужгородського району.
Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

На Закарпатті провели в останню дорогу захисника України, прикордонника Віталія Щубелко [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://tinyurl.com/4u957s4t. – Назва з екрана.
На Закарпатті провели в останню дорогу полеглого прикордонника Віталія Щубелко [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://tinyurl.com/y6kprmk4. – Назва з екрана.
На Закарпатті попрощалися з полеглим прикордонником Віталієм Щубелко із Подобовця Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://tinyurl.com/35fxjnp8. – Назва з екрана.
 
Підготувала М. Бадида.

Новини

2026-03-05
11 березня о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться зустріч-розмова з військовослужбовцем ЗСУ Іваном Цапом. Це буде щира й жива розмова про досвід служби, про силу триматися, про цінності, які змінюються у складні часи, та про те, що допомагає залишатися людиною попри випробування. Без пафосу — про важливе.
2026-03-05
Запрошуємо на особливу літературну подію — зустріч із авторкою книги Наталією Дурундою та презентацію її нової книги “Як згаснуть зорі”. Під час зустрічі ви матимете нагоду почути про історію створення книги, дізнатися про головні сенси та ідеї твору, поставити запитання авторці, отримати автограф та зробити пам’ятне фото.
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день