Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Віртуальна довідка

Задати питання

  
2010-12-05 адреса питання: http://www.biblioteka.uz.ua/dovidka/view.php?qid=3276
Допоможіть знайти інформацію на тему "Технологічний спосіб виробництва. Його проблеми і розвиток" Ковтун Марія Володимирівна
Стрічик Віта Михайлівна

Стрічик Віта Михайлівна
2010-12-06

Відповідь:

Зверніть увагу!

65.01 О-75
Основи економічної теорії [Текст] : підручник / Ю.В.Ніколенко, А.В.Демківський, Л.І.Вергун та ін. ; За ред. Ю.В.Ніколенко. - 3-є вид. - К. : ЦУЛ, 2003. - 540 с.

65.01 П 71
Предборський, В. А.
Економічна теорія [Текст] : підручник / В. А. Предборський, Б. Б. Гарін, В. Д. Кухаренко. - К. : Кондор, 2003. - 492 с.

65.01 К72
Костюк, Віра Степанівна. Економічна теорія [Текст] : навч. посіб. / В. С. Костюк, А. М. Андрющенко, І. П. Борейко ; М-во освіти і науки України, Уман. держ. аграр. ун-т. - К. : Центр учбової літератури, 2009. - 282 с. - Бібліогр.: с. 278-280.

65.01 О 75
Основи теорії економіки [Текст] : навч. посіб. / В. С. Кушнір, Г. Є. Мазнєв [та ін.]. - К. : Кондор, 2009. - 232 с. : рис., табл. - Бібліогр.: с. 227-229.

65.01 М86
Мочерний, Степан Васильович. Економічна теорія [Текст] : посіб. для студ. вищ. закл. освіти / С. В. Мочерний. - К. : Академія, 1999. - 592 с. : іл. - (Гаудеамус).


Інтернет – ресурси:

Посилання 1
Посилання 2
Посилання 3
Посилання 4
Посилання 5



Новини

2026-02-27

Шановні користувачі, нові цікавинки Відділу обслуговування чекають вас.

2026-02-26
Запрошуємо вас 2 березня о 17:00 на літературно-етнографічну зустріч "Ой, весна, весна, ти днем красна!"🌿   Весна - це не лише пора року, коли природа оживає після зимового сну, але й час, багатий на народні звичаї та обряди. В Україні з давніх часів зустрічали весну з радістю та надією на нове життя, тож на зустрічі зануримось у старовинні українські традиції, пов'язані з приходом теплого сезону.
2026-02-24
19 лютого  відбувся особливий вечір підтримки та єднання. Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Ф. Потушняка передала книги до «Ветеранського Хабу Закарпаття» - і це стало початком теплої зустрічі, наповненої розмовами, спогадами та щирими емоціями.  Завідувачка відділу проєктної та соціокультурної діяльності Євгенія Напуда розповіла про книги як спосіб підтримки ментального здоров’я, про силу читання у складні часи та про те, як історії допомагають знаходити опору, сенси й внутрішню рівновагу.  Вечір був дуже затишним, щемливим і по-справжньому душевним. Книги знайшли новий дім, а слова підтримки — відгук у серцях.  Особливу атмосферу створило музичне привітання для ветеранів та їхніх родин від Сергія Летучого — щире, живе й проникливе.  Дякуємо всім, хто був поруч і наповнив цей вечір підтримкою, довірою й теплом.
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день